Про компанію

Vortice – працюємо з 1955 року!

Історія компанії Vortice (м. Мілан, Італія) налічує вже більше 60 років. У 1955 році батько-засновник компанії, інженер Attilio Pagani, випустив перший вихровий очищувач поітря з кришками з термореактивного пластика, що дав назву бренду майбутньої компанії: в перекладі з італійської Vortice (Вóртіче) означає «вихор».

Наприкінці 50-х компанія випробовує інноваційний матеріал Carbococco, який до сьогоднішнього дня застосовується тільки для фільтрації повітря на атомних підводних човнах і в космічних модулях.

В кінці 60-х випускається перший очищувач повітря Vortice, де, крім вугільного фільтра Carbococco, використовується бактерицидна лампа і електростатичні фільтри.

З 70-х років Вортіче починає приділяти особливу увагу дизайну своєї продукції. Завдяки участі Marco Zanuso – засновника школи європейського технічного дизайну, вентилятори Вортіче придбали неповторні і впізнавані форми, а їх виробництво вийшло на новий рівень. Крім Дзанузо, в розробці дизайну вентиляторів Vortice брали участь такі імениті дизайнери, як Francesco Trabucco, Richard Sapper і Marcello Vecchi. Успіх на міжнародному ринку спонукає компанію розширити асортимент вентиляторів Vortice і налагодити виробництво електричних опалювальних приладів.

У 90-х роках Вортіче розширює модельний ряд неперевершеними компактними тепловентиляторами, рециркуляційними витяжками для кухонь та унікальними камінними вентиляторами Caldore®.

З 2000-х років Vortice налагоджений випуск гігієнічного обладнання, зокрема, антивандальних металевих сушарок для рук. Тоді ж починається виробництво настінних кондиціонерів, широкої лінійки витяжних вентиляторів для видалення диму, запахів і вологи, а також інфрачервоних осушувачів.

Сьогодні асортимент продукції Vortice вражає своєю різноманітністю:

  • Вентиляційне обладнання Vortice – це вбудовані і класичні побутові вентилятори всіх типів, включаючи багатозональні моделі, а також промислові вентилятори (в т. ч. Вибухозахищені) і припливно-вентиляційні установки.
  • Очищувачі повітря Vortice – це очисники-іонізатори й осушувачі повітря з різними фільтрами, що дозволяють видалити з повітря пилок, пил (мелкодисперсную) і навіть дим.
  • Опалювальне обладнання Vortice – це стаціонарні і переносні конвектори та тепловентилятори, інфрачервоні обігрівачі й унікальні камінні обігрівачі Caldofa.
  • Кліматичне обладнання Vortice – це повітряні завіси, спліт-системи та переносні кондиціонери.
  • Гігієнічне обладнання Vortice – різноманітні сушарки для рук, автоматизовані настінні дозатори мила і фени для волосся (кращий вибір для готелів).
  • Літні вентилятори Vortice – різноманітні вентилятори, що створюють прохолодний ефект і перемішують повітря в приміщеннях, на літніх майданчиках ресторанів і на верандах. В асортименті Вортіче – стельові, настінні і підлогові вентилятори.

Крім того, Вортіче випускає власну лінійку промислових пилососів і безліч аксесуарів і компонентів для свого вентиляційного обладнання.

Концепція Vortice – «всеосяжна якість» у поєднанні з естетикою. Продукція Вортіче доступна, радує око, ергономічна і функціональна. Якість Вортіче підтверджена міжнародним визнанням, UNI EN ISO 9001: 2008 (сертифікатом-гарантом надійності) і відповідністю європейським державним стандартам якості.

Крім продажу вентиляційного обладнання Vortice, фахівці компанії Vortice Ukraine здійснюють технічне та гарантійне обслуговування, монтаж і доставку по всій Україні!