Новини та статті

Вентилятори для квартири і будинку

  29.04.2015      4,133     ,   

0kjhg

Кожен з нас прагне жити в комфорті, тому свій будинок ми намагаємося упорядкувати таким чином, щоб перебування в ньому приносило задоволення і гарантувало такий необхідний після робочого дня відпочинок.

Так як ви знаходитесь на сайті вентиляційного обладнання, мова в статті, само собою, піде саме про нього. А точніше – про побутові вентиляторах для будинку і квартири.

В якості прикладів ми будемо розглядати продукцію італійського бренду Вортіче. Чому вашу увагу ми вирішили звернути на пристрої саме цього виробника? Відповідь проста: вентилятори Vortice в Україні, мабуть, найдоступніші і безвідмовні, і безперервна робота протягом 30 тис. Годин для них – не межа.

Купити вентилятор для дому: робимо вибір свідомо

Вентилятори для квартири, будинку або котеджу можуть виконувати різні функції.

Крім охолодження робочого місця в кабінеті або кімнаті (підлогові і настільні моделі), вентилятори в нашому будинку здатні:

  • Працювати у витяжному режимі (витяжна вентиляція). Сюди можна віднести осьові, багатозональні, відцентрові, реверсивні і канальні вентилятори.
  • Створювати приплив свіжого повітря (припливна вентиляція). Прикладом можуть служити реверсивні вентилятори Vortice Vario, які працюють і в припливно, і у витяжному режимі – на ваш вибір.
  • Створювати тягу в димоході каміна. З цим завданням здатні впоратися унікальні камінні вентилятори Vortice Tiracamino.
  • Підвищити ККД каміна в частині обігріву кімнати, поліпшити його тепловіддачу. Інноваційний вентилятор Vortice Caldofa дуже швидко поширить тепло від каміна по всій кімнаті.
  • Переміщати повітряні маси в кімнаті, на веранді або терасі, створюючи ефект прохолоди. У цьому випадку незамінні стельові вентилятори, наприклад, Vortice Nordic Design 1S або Vortice Nordic Decor 1S.

Як бачите, сфера застосування вентиляторів в побуті досить широка. Але в чому ж різниця між вентиляторами для будинку і для квартири?

Вентилятори для дому VS вентилятори для квартири: відмінності

Головною відмінністю будинку від середньостатистичної квартири, звичайно ж, є сумарна площа всіх його кімнат і приміщень. Наприклад, в будинку може бути декілька ванних кімнат і санвузлів, а приміщення можуть розміщуватися в кілька поверхів. У приватному будинку може бути присутнім кімната-пральня для прання білизни, кілька гардеробних, підвал і комори. У порівнянні з квартирою, площа кімнат у будинку і висота стель також відрізняються в більшу сторону. Крім того, для сучасних будинків і котеджів характерна наявність терас, веранд і альтанок, комфорт в яких також повинен бути присутнім.

Вентилятори для квартир

Вентилятори Vortice для квартири – це, найчастіше, побутові витяжні вентилятори осьового типу. Встановлюються вони у ванних кімнатах і санвузлах – саме в цих приміщеннях використання витяжних вентиляторів запобігає утворенню цвілі і розвиток грибків. Крім того, установка вентилятора для квартири запобіжить запотівання дзеркала і утворення конденсату.

Всі осьові вентилятори Vortice захищені від бризок, а пристрої серії Vortice Punto EVO мають захист і від бризок (IP45), тим самим, стаючи відмінним варіантом для душової.

У просторих квартирах з великою кількістю кімнат можуть застосовуватися багатозональні вентилятори Vortice Vort Penta і Vortice Vort Platt. Один такий вентилятор через мережу вентканалов здатний обслуговувати кілька приміщень!

У квартирах будинків новобудов, особливо з вільним плануванням, дуже популярні канальні вентилятори. Такі агрегати економічні і продуктивні. Їх установка проводиться в вентканал, прокладений в підвісних стелях, пристінних коробах і стінах. Особливо цінують канальні вентилятори Vortice дизайнери та архітектори – інтер’єри виходять легкими для сприйняття і стильними.

Власники хрущовок або квартир, в яких ремонт не планується, воліють вбудовувати осьові вентилятори в отвір в стіні, що виходить на вулицю, використовуючи для цього накладні настінні моделі реверсивного типу або відцентрові вентилятори.

Вентилятори для дому

У будинках, крім установки витяжних вентиляторів у ванних кімнатах і санвузлах, застосовуються і багатозональні вентилятори, енергоефективність яких залишається вище всяких похвал.

Для запобігання застою повітря в підвалах, пралень і комор варто купити витяжний вентилятор.

Якщо в будинку є камін, і вас не влаштовує тяга в димоході, є сенс придбати вентилятор для каміна Vortice Tiracamino. Він захищений від опадів, тому пропрацює не один десяток років.

На верандах, терасах і в альтанках можна встановити стельові вентилятори Vortice. Вони споживають мінімум електрики, дарують відчуття прохолоди і, на відміну від кондиціонерів, коштують недорого і прості в установці.

Серед усього різноманіття вентиляторів для будинку і квартири дуже легко розгубитися. Зателефонуйте нам, і наші фахівці швидко підберуть для вас відповідні вентилятори для будинку або квартири.